تبلیغات
*باغ مخفی**دابل اس و کیم هیون جونگ* - قلب لیدر رو کسی درک نکرد!

قلب لیدر رو کسی درک نکرد!

 

نوشته شده توسط:binam-_-

سلام بچه ها خوبید؟
منکه اصلا خوب نیستم!
چند وقته چند جا تو وبلاگ هایی که برای دابل اس ساختن خوندم که چقدر دارن به هیون توهین میکنن!
همینایی که میگن ما عشقه ss501داریم!
همین خودشون!!!!!!!!!!!!

وقتی به لیدر بی احترامی میکنن و میگن هیون دیگه نباید لیدر باشه و باید اسمه گروه رو عوض کرد و گزاشتss401

این حرف یعنی چی؟؟؟؟؟؟

تویی که به لیدر اینجوری میگی چجوری میگی که عاشقه دابل اسی و یه تریپل اس هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته منظورم با شماها نیستا!!!!!!!

 تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودعكس، كد موسیقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com


ولی یه جاهایی رفتم و خوندم که خیییییییییییییلی ناراحت شدم!
بچه ها خواهش میکنم برید ادامه مطلب رو بخونید!
من واقعا ناراحتم!
لا اقل شما باهام حرف بزنید شاید آروم بشم!
لطفا به ادامه مطلب برید و نوشته هایی که گزاشتم بخونید!
خواهش!

لطفا به هیونه من توهین نشه!
اواخر 2009 شش ماه قبل از پایان قرارداد.
اولین نگرانی ها برای جدایی دبل اس زمانی که مجری درمورد قرارداد از لیدر گروه سوال پرسید و اون گفت که 6 ماه دیگه تا پایان قرادادمون مونده.
و اینکه اونها از روزی که قرارداد رو امضا کردن هیچ وقت درمورد روزی که قرارداد تموم میشه سوالی نپرسیدن و حتی اون زمان هم خودشون نمیدونستن قرار چی بشه.کمپانی دیگه ای هم برای پذیرفتن اونها پیشقدم نشده بود.
این موضوع خیلی زود به فراموشی سپرده شد.
5 ماه قبل از پایان قرارداد هیون جونگ در یک برنامه رادیویی اعلام کرد که هرگز DSP  رو ترک نمیکنه تا روزی که اونا خودشون شوتش کنن بیرون
تا روز 1 اوریل دونفر از اعضا(یونگ سنگ و یکی دیگه که یادم نیست کیه.یا کیو بوده یا هیون) توییت میزنن " گروه داره منحل میشه"
این حرف باعث آشفتگی فن ها میشه ولی با توییت بعدی پسرها درهمون شب که این دروغ اول آوریل بود همه اول این شکلی میشن  و بعد مثل یه شوخی از کنارش میگذرن.هیچ کس اونروز از چیزی که تو دل پسرهامون میگذشت خبرنداشت.
هیچ نتونست اتفاقی که چندمدت بعد میفته رو باورکنه.حتی شاید خودشون هم باور نداشتن که چی میشه.
آلبوم Destination هم به سادگی در 24 می 2010 منتشر میشه و پسرها در راس چارت ها قرارمیگیرن.تااینکه به طور ناگهانی بعد از دوهفته اجرا یهو DSP‌ اعلام میکنه فعالیت ها به علت پایان قرارداد گروه در 7 ژوئن 2010 تمام میشه و آلبوم لاویا ناکام از دنیا میره
DSP ولی چیزی درمورد انحلال گروه به طور رسمی نمیگه
9 ژوئن 2010 یعنی تنها چندروز بعد پایان قرارداد دبل اس در برنامه رادیویی shim shim tapa‌حضور پیدا میکنن و با وجود صحبت درمورد سالگرد دبل اس که روز گذشته بود چیزی درمورد منحل شدن گروه نمیگن.
13 زوئن x-concert یعنی آخرین کنسرت 5 نفره دبل اس برگزار میشه.کنسرتی که از سمت کمپانی DSP به یاد دبل اس برگزار میشه و فقط قراربود ویدئوهای مخصوصی از گروه پخش بشه نه چیز دیگه ای که با حضور ناگهانی پسرها به روی استیج همه رو به هیجان میارن.
تا اون زمان پسرها با کمپانی خاصی قرارداد نبسته بودن و هنوز با وجود نبود قرارداد با دی اس پی کار میکردن بنابراین همه امید داشتن که اونها دوباره قرارداد رو تجدید میکنن.
تااینکه در روز 29 ژوئن به طور رسمی اعلام میشه که کیم هیون جونگ DSP‌رو ترک و با کمپانی کی ایست قرارداد بسته.
این موضوع نظرات منفی وتوهین آمیزی رو متوجه هیون جونگ میکنه.خیلی از تریپل اس ها انگشت اتهام رو به سمت هیون میگیرن و سرزنشش میکنن و اون رو عامل منحل شدن گروه میدونن ولی هیون جونگ تنها سکوت میکنه.
شایعاتی پیش میاد مبنی براینکه دبل اس 4 نفره به کارش ادامه میده و SS401 میشه یا اینکه عضو جدیدی رو جایگزین هیون جونگ میکنن.
به دنبال این حرف ها هیون جونگ طی مصاحبه ای با خبرگزاری sport korea میگه:دبل اس 501 منحل نشده و بااینکه هنوز اعضای دیگه تصمیمی برای قرارداد با دی اس پی نگرفتن هیچ تصمیمی درمورد پایان یافتن گروه نیست.و گفت که چه اون بره و جایگزین شه یا به عنوان لیدر گروه ادامه بده، دبل اس501 باقی میمونه.
دی اس پی هم گفت تااون زمان خودشون از اتفاقی که برای گروه خواهد افتاد چیزی نمیدونن و منتظر میمون چهارنفر دیگه از تعطیلات برگردن.

با وجود تمام این اتفاقات 11 جولای 2010 دبل اس دوباره باهم توی open concert به روی استیج میرن و love ya ‌رو اجرا میکنن.
یک ماه بعد در آگوست پارک جونگ مین به طور رسمی ترک دی اس پی و بستن قرارداد با CNR media رو اعلام میکنه.
شایعات قوی تر میشن.دبل اس 501 تبدیل به SS301‌میشه و گروه یورمن به طور رسمی کارشون رو ادامه میدن ولی کمی بعد کیم هیونگ جون هم با S-plus‌قرار داد میبنده و تمام حرف ها درمورد حضور مجدد گروه میخوابه.اون زمان همه باورمیکنن دبل اس کاملا جدا شده.
ترک دی اس پی با رفتن یونگ سنگ و کیوجونگ در اکتبر همون سال به کمپانی B2m تموم میشه.
درمقابل تمام حرف ها لیدر میگه که دبل اس منحل نشده فقط اعضا مدتی رو به طور سولو روی فعالیت هاشون تمرکز میکنن.

-----------------------------------
اینا تمام اتفاقاتی بود که به طور تدریجی میفته تا روزی که به طور کامل این گروه جدا میشن.ولی چیزی که نذاشت این جدایی مثل گروه های seche kies یا H.O.T یا Fin.k.l‌به سادگی تموم نیشه شایعاتی بود که بوجود اومد.سوالی که ذهن همه رو درگیر خودش کرد... چرا دبل اس 501 از هم جدا شدن؟

اولین شایعه ای که به وجود اومد مشکل اعضا با دی اس پی بود.
هیچ کدوم از اعضا خبرنداشتن تا روز سالگرد 5م که فهمیدن دی اس پی قصد تجدید قرارداد با کیوجونگ رو نداره ولی اصرارداره بقیه قرارداد رو امضا کنن و هیون جونگ هم میگه اول باید بذارن کیو قرارداد رو امضا کنه و دی اس پی هم امتناع میکنه.
هیون هم به کیو میگه بره کمپانی YG و با اونا قرارداد ببنده و بقیه هم برن با کمپانی های مختلفی که کمکشون میکنن با وجود تفاوت کمپانی بازم باهم آلبوم بیرون بدن.
درحقیقت هیون با گفتن این حرف که میرن با کمپانی های دیگه میخواست کاری کنه که DSP با کیو قرارداد ببنده و چون این اتفاق نیفتاد برای حمایت از گروه،کیوجونگ و باقی اعضا به عنوان اولین نفر گروه رو ترک میکنه تا تمام مشکلات رو از برادراش برداره.
اگه این شایعه حقیقت باشه درحقیقت هیون جونگ به عنوان یه لیدر واقعی تمام عصبانیت ها سرزنش ها رو پذیرفت تا از برادرهاش حمایت کنه.

اما چیزی که این شایعه رو دچار مشکل میکنه کیوجونگه.اگه اینطوره پس کیوجونگ دلیل جدایی گروهه پس کیو هرگز...هرگز راه نمیفتاد مرتب جلوی دوربین،پسرها مرتب دم از علاقش به برگشت گروه بزنه و خب خودتون درمورد حرف های کیو از علاقش به برگشت کیو و اینا خبردارید.
و نمیومد تو شوکیس هیون درادامه حرف هاش بگه که:امیدوارم هرچه بیشتر پیشرفت کنه و زودتر به دبل اس برگرده.(هیون)

به علاوه اگه این حقیقت که دبل اس با دی اس پی مشکل داره رو در نظر بگیریم اونا چرا باید راه بیفتن و از این کمپانی حمایت کنن؟چرا باید برای اون حتی بعد پایان قرارداد فعالیت کنن؟
--
شایدم دی اس پی هیچ مشکلی با دبل اس نداشته و فقط نخواسته قرارداد رو با هیچ کدوم تحدید کنه که چیز عجیبی نیست.با نگاه کردن به گذشته دی اس پی گروهی قبل از دبل اس نبوده که منحل نشده باشه. پس میتونه یه چیز عادی درمورد این کمپانی باشه که کار با گروه های تازه کار رو ترجیح میده.
همونطور که یک بار هیون گفت کسی نبوده که اون ها رو 5 نفری بپذیره بنابراین واقعا راهی برای ادامه داشتن باهمدیگه نداشتم و به ناچار تصمیم گرفتن مدتی رو به فعالیت سولو بگذرونن.
--
شاید اگه حرف های ضد و نقیضشون نبود یکی از این شایعات رو میپذیرفتن.
اما درست بعد از انتشار آلبوم break down بود که هیون جونگ در برنامه knee-drop-gru  شرکت کرد.
مجری گفت:زمانی تو گفتی که هیچ وقت دی اس پی رو ترک نمیکنی تا وقتی که شوتش کنن بیرون.حالا چیشد که فقط جندماه بعد دی اس پی رو رها کردی؟
هیون هم پاسخ داد:اون زمان تنها 5 ماه تا پایان قرارداد مونده بود و منو اعضا درمورد پایان قرارداد هیچ صحبتی نکرده بودیم بنابراین فکرکنم دلیل گفتن این حرفم همین بوده.ولی وقتی آلبوم تموم شد ما 5نفری درموردش صحبت کردیم و من حس کردیم دبل اس هرچیزی که به عنوان گروه میتونست نشون بده رو نشون داد.هرچند این به این معنی نیست که گروه باید منحل شه.بلکه فقط اعضا نیاز دارن که راه جداگونه ای رو در پیش بگیرن.بنابراین هرکس کمپانی ای که دوست داشت رو پیدا کرد و رفت.
و گفت که بعدش مدیر دی اس پی اون رو به یه هتل میبره و اونجا باهاش درمورد گروه صحبت میکنه و میپرسه:بالاخره تصمیم دارید چیکار کنید؟میمونید یا میرید؟چرا اینقدر تصمیمتون طولانی شد؟
هیون هم میگه:تصمیم دارم با شخص دیگه ای کار کنم(به این معنی که با اعضا به توافق رسیدن که هرکس راه خودش رو بره.اون تصمیم داره دی اس پی رو ترک کنه و بقیه هم میتونن بعدا تصمیمشون رو درمورد موندن یانموندن اعلام کنن)
مدیر دی اس پی هم میگه:پسرم...نمیخواد استرس داشته باشی.تویه مردی ... اگه برای پیدا کردن کمپانی دچار مشکل شدی میتونم کمکت کنم.
این تیکه رو متوجه نمیشم ولی احتمالا همونجا مدیرشون هم حالش بد میشه(بس مشرو.ب میخورم) و هیون هم تو همین برنامه میگه که اگه قبل از اینکه مریض شه بهش نمیگفتم که میخوام برم و متاسفم به هیچ عنوان نمیتونستم کمپانی رو ترک کنم.(یعنی مدیر بیخود کرد زودتر مریض نشد)
و بعد تمام مدتی که هیون فکرترک کمپانی بود.جای مناسبی برای رفتن پیدا نمیکرد و به مدت یک ماه خوابش نمیبرده و درمورد آیندش نگران بوده. و هربار هم که میرفت توی اینترنت میدید رسانه ها از  اینکه هیون جونگ قراره چیکار کنه صحبت میکردن.
و هیون استرس داشت...
تااینکه یون جونگ باهاش تماس میگیره و ازش میخواد به کی ایست بیاد و بنابراین هیون هم با اونا قرارداد میبنده و دلیل اصلیش رو بخاطر پذیرفتن این کمپانی حمایت بالاش و احترام به دنسرها و افرادی که باهاش کار میکردن دونست.

این حرفی بود که از دهن خود هیون جونگ بیرون اومد.که درواقع نشون میده اونا با میل خودشون این کمپانی رو ترک کردن و تا حدودی هیون بیشتر نشونه رو سمت خودش گرفته.
و یه جورایی پذیرش ساده این موضوع توسط دی اس پی با حرف پایین جور درمیاد.
رییس دی اس پی رو همه یه آدم ترسناک میدونن(کمربند مشکی تکواندو داره) و هیون هم اینو تایید کرد و گفت بااین وجود اون میتونه هرچیزی که در ذهنشه رو به سادگی ازش بخواد.مثلا یه بار بهش میگه که دنسر پشتیبان میخواد ولی رییسه اول میگه که لازم ندارن و خرج اضافست.ولی هیون پافشاری میکنه و رییسم تنها کاری که در جواب هیون انجام میده اینه یه چیزی بارش کنه و بپذیره
درحقیقت طبق گفته هیون رییس ترسناک دی اس پی اونو مثل پسرخودش دوست داشته و هیون حتی اون رو پدر صدا میزده.

اگه واقعا اینقدر رابطشون خوب بوده پس چطور میشه پذیرفت که دی اس پی باهاشون مشکل داشته و میشه این حرف آخر هیون رو مبنی بر جدایی به میل خودشون پذیرفت.ولی اگه این حقیقته چرا اولش گفت راهی برای باهم بودنمون نداشتیم؟
---------------
شایعات و حرف ها اونقدر زیاده که نمیشه چیزی رو پذیرفت.
اگه خودشون با میل خودشون جدا شدن پس چیزهایی که الان میبینیم چیه؟چرا نزدیک سه ساله جونگ مین و هیون جونگ باهم دیده نشدن؟اگه اونا با فشار دیگری جدا شدن چرا جونگ مین و هیون به طور رسمی دیده نمیشن؟حتی زمانی که بیشتر چندماه هردوشون توی ژاپن بودن یک بارهم پیش هم نرفتن.
سخته پذیرش این حرف که جونگ مین تنها برای مستقل شدن رابطش رو کم کرده.اگه بحث استقلاله هیچ وقت برای حمایت کیو و یونگ نمیرفت.هیچ وقت نمیذاشت هیونگ برای حمایتش بیاد یا خودش پاشه برای اون بره.
و اگه باهم مشکلی دارن.واقعا سر چی میتونه باشه؟سر جدایی گروه؟چون چیزی که من حس میکنم اینه که اونی که رابطش رو قطع کرده جونگ مینه و دلخور از هیون.
و درمورد هیون جونگ.وقتی به اون روزای اول جدایی نگاه میکنیم هنوز چهره لیدر دبل اس501 رو داشت.به سرعت به حمایت از هیونگ جون و یونگ سنگ برای البومشون بلند شد.توی برنامه Happy together که با یونگ شرکت کرد به خوبی میشد حمایت لیدر رو روی عضو گروهش حس کنی.
حتی وقتی برای حمایت از کیوجونگ رفت هم هیون جونگ خودمون بود.
ولی بازهم با جونگ مین دیده نشد.
و بعد روز میتینگ کیوجونگ رو یادتونه؟بعد از دوسال هر 5 نفر باهم دیده شدن.هرچند جونگ مین بخاطر مشکلات قراردادش نتونست بالا بیاد.همه اونجا بودن.به سرعت سعی در رسوندن خودشون داشتن.یونگ سنگ حتی لباس موزیک بانکش رو عوض نکرد وبا همون گریم و لباس کراینگ روی استیج رفت. هیونگ وقت نکرد سرووضعش رو درست کنه و هیون جونگ با همون لباسای فرودگاه مستقیما خودش رو به فن میتینگ رسوند و روی استیج رفت و خودش رو لیدر دبل اس501 معرفی کرد.
وقتی فیلما رو نگاه میکنی هیچ کس نمیتونه انکار کنه به محض دیده شدن هیون ، هیونگ جون و یونگ سنگ تقریبا بال بال میزدن و از دیدنش واقعا خوشحال شدن.ولی چهره دلزده هیون جونگ بود که نظر همه رو جلب کرد.چهره و لحنش جوری بود که انگار حواسش اونجا نیست،انگار که یه چیزی اذیتش میکرد!و قلبش رو به درد میاورد!
گفتن خستست.ولی این چیزی بود که به سادگی ازش بگذریم؟همه کیم هیون جونگ رو میشناسن.لیدری که وقتی پاش روی استیج شکست حتی توی چهرش نمیتونستی درد رو حس کنی و با حالت همیشگی به رق.ص ادامه داد.
وقتی تنها چندروز از اون تصادف وحشتناکش میگذشت با اعضا برای دریم کنسرت روی استیج رفت.
اولین بارش نبود با خستگی تمام روی استیج میرفت.ولی هیچ وقت جز لبخند رو نمیشد در چهرش دید.به قول یونگ سنگ همشون یادگرفتن وقتی دوربین روشونه جز شادی چیزی رو نشون ندن.
حالا همون لیدر بخاطر خستگی چنین چهره ای به خودش گرفته.
پس اینجا دوتا موضوع پیش میاد.یا واقعا نمیخواسته اونجا باشه.یا اینکه نمیخواستن اون اینجا باشه و میدونسته حضورش مشکل ساز میشه.(که مورد دوم به نظر درست تر میاد)
هنوز زیاد از این اتفاق نگذشته بود که کنسرت هیونگ جون پیش میاد.به عنوان اولین فن میتینگ همه اعضا میرن اما گفتن هیون جونگ بایدبرای افتتاحیه ای میرفته.
اونوقت درست چندروز بعد کیوجونگ برای سربازی میره.جونگ مین ژاپن بود پس مهم نیست.
ولی درست همون صبحش هیون جونگ به طور عجیب وناگهانی ژاپن رو ول میکنه و توی فرودگاه کره دیده میشه.همه میگفتن دلیل برگشت ناگهانیش اونوقت صبح رفتن برای سربازی کیو بوده.همه منتظر بودن هیون اونجا دیده شه اما جز هیونگ و یونگ سنگ کسی نمیره و به طور عجیبی میگن هیون برای برنامه تبلیغاتی رفته.برنامه ای که هیچ کس تااون زمان توی برنامه هاش ندیده بود.
یه جورایی بود.انگار که نمیخواستن هیون جونگ اونجا بره.و جوری بود که انگار میخواستن جلوی هیون رو بگیرن که نره!
نره و اسمش رو بد کنن!در صورتی که هیون واقعا میخواست به استقبال کیو بره که نزاشتن!
ولی مشکلات فقط همین نیستن.
چرا یه آیدل باید اینقدر زود به سربازی بره؟هیچ کسی نبوده که زیر 29 سالگی پاشه بره سربازی.واقعا دلیلی برای رفتن کیو وجود نداشت.
و یونگ سنگ.همه قبول دارن که کمپانی B2m پول زیادی در اختیار نداره.اما از اونجایی که تعداد اعضاش فقط 5 نفره که البته هیوری هیچ خرجی نداره پس مطمئنا میتونه از پس اعضاش بربیاد.نمیتونیم بگیم تواناییشو نداره.بهرحال اون روز اول این یونگ سنگ بود که گرون ترین موزیک ویدئو کره ای رو بیرون داد.پس چرا یه دفعه این کمپانی حمایت مالیش رو تا 70 درصد از یونگ سنگ برداشت و بی توجه به مشکلاتی که سرراهش پیش اومد خیلی راحت از کنارشون میگذره؟

اگه حقیقت اینه که اونا خودشون با میل خودشون جدا شدن.پس میل زیادی به سولو داشتن.پس چرا آدمایی که اینقدر میل به خوانندگی سولو داشتن حالا فعالیت هاشون اینقدر کاهش یافته به طوری که پیدا کردن خبری ازشون اینقدر سخته؟وقتی گروه بودن اگه برنامه ای پیش نیمومد حداقل سالی دوتا آلبوم رو میدادن.
ولی حالا نگاه کنید.به زور سالی یکی بدن وبعد خیلی سریع فعالیت های اون آلبوم تموم میشه
چرا هیون جونگ اینقدر فعالیت هاش رو سخت کرده؟شب یه جا دیده میشه روز یه جای دیگه.اونقدر فعالیت داره که استراحت یادش رفته.دوساله که روزی نیست چهره خستش رو از یاد ببریم.(انگار که میخواد خودشو توی کار غرق کنه تا نتونه به چیزای دیگه فکر کنه)

ولی اگه به میل خودشون هم نبوده پس دلیل ملاقات های کمشون چیه؟یونگ سنگ به وضوح اعلام کرد آخرین ملاقات 5نفریشون روز فن میتینگ کیوجونگ بوده.
در حقیقت رابطه بیشتر بین هیونگ و کیو و یونگ سنگه.هیون و جونگ یه جورایی جدا افتادن.
نمیتونیم بگیم سرشون اینقدر شلوغه که نمیتونن همو ببینن.کیو که عملا ول میگرده.یونگ سنگم جز این چندروز اخیر کلا بیکار بوده. جونگ مین به طور مرتب با دوستان دیگش دیده میشه. هیونگم جز فوتبال کاری نداره. و هیون جونگ با وجود تمام برنامه هاش به قول خودش شب هارو همیشه بیرون میزنه.
اون اولش که جدا شدن از هم حمایت کردن اما حالا به جایی رسیدن که حتی وقتی یونگ سنگ آلبوم هنراغوا رو داد یه نفر بهش زنگ نزد و چیزی بگه.

واقعا این وسط چه اتفاقی افتاده؟
من همیشه گفتم کسی جلوشون رو گرفته.کسی باعث منحل شدن گروه شده و تمام مشکلات الانشون بخاطر مانعیه که سرراهشونه.
ولی چیزای دیگه ای رو هم میبینم.باعث میشه فکرکنم اونا واقعا به میل خودشون جدا شدن و تمام رابطشون فقط بخاطر دبل اس501 بودنه.همین.
چیزی که همیشه ازش فرارمیکنم و نمیخوام یه روزی بفهمم اینه که هیچ وقت این رابطه برادری وجود نداشته.ولی آخه چطور میشه باور کرد؟وقتی 5 سال اونطوری در کنار هم بودن.
هرروزی که میگذره آدم گیج تر میشه.نمیتونه بفهمه مشکل چیه.
با وجود تمام فرضیه ها شاید همه چیز خیلی ساده باشه.دبل اس501 جدا شدن تا مدتی رو به فعالیت سولو بپردازن.
بهرحال یه روزی این چیزا همه معلوم میشه.
راستش چیزی هست که من دلم میخواد بگم.مهم نیست که دبل اس501 بیان جلوی دوربین و بگن هرگز برنمیگردیم.اونا آزادن که راه خودشون رو برن اما اگه میخوان اینکارو کنن پس همین الان بگن.اگه مشکلی باهم دارن همین الان بگن.کسی سرزنششون نمیکنه.
اما امید دادن بدترین کاره.امید به بازگشت.سه ساله جدا شدن اونوقت حتی گاهی تاریخ هم بهمون دادن و بعد به سادگی خودشون فراموش کردن.
اما بهرحال با وجود تمام اتفاقات به عنوان تریپل اس واقعی ... اگه واقعا تریپل اس هستیم حق رفتن توی یه فن کلاب خاص رو نداریم.حق نداریم henecia‌باشیم یا YES‌یا thankyu یا عضوی از فن کلاب هیونگ و جون.باید فن دبل اس باشیم.وقتی پرسیدن بگیم تریپل اسیم.نه به زبون بلکه به عمل.
اینطور نباشه که البوم یکی بیاد بگیریم و بقیه رو ول کنیم و بعد باز بگیم تریپل اسیم.علاقمون مهم نیست.مهم اینه از هر 5 نفر حمایت کنیم.حمایت کنیم تا روزی که یا برگردن یا جلوی اسم اونها هم مثل بقیه گروه ها بنویسن منحل شده.
چون اگه مثل الان باشه...اگه مثل چیزی که من میبینم باشه...وقتی فن ها فقط به اسم طرفدار گروهن و در عمل فقط از یه نفر حمایت میکنن چطور انتظار داریم دبل اس برگرده؟
رفته بودم برای جونگ مین رای بدم.یه سری وقتی فهمیدن من یونگ سنگ رو دوست دارم از حضورم در اونجا تعجب کردن.یکیشون دراومد و گفت که من تریپل اسم اما فقط واسه جونگ مین رای میدم و به بقیه کاری ندارم.... حقیقتا تا جایی که من میدونم جونگ مین فن کلاب جداگونه داره.
یکی دیگه چیز بدتری گفت.گفت من فقط به جونگ مین رای میدم تا اول شه.اگه به بقیه هم رای بدم اونوقته که ممکنه بقیه هم جایگاهشون بره بالا و جونگ مین جا بمونه
میرم توی وبلاگی و میبینم که میگه من با دبل اس و تریپل اس ها کاری ندارم... متاسفانه این چیزیه که من بیشتر بین فن های ایرانی مبینم.اینکه وقتی یه نفر رو دوست دارن نسبت به بقیه اعضا جبهه میگیرن.
حقیقت رو بگم.تا جبهه گرفتن ما باشه دبل اس برنمیگرده...وقتی همه فن ها میرن سراغ یه نفر.چه دلیلی هست دبل اس بخوان برگردن؟
-------------
اما چیزی درمورد حرف هایی که هنوز هم بعد مدت ها زده میشه بازم باید بگم.
عده ای انگشت اتهام رو به طرف هیون جونگ میگیرن و میگن که جدایی گروه تقصیر اونه.نسبت به شهرتش جبهه میگیرن.میگن وقتی روی قله ایستاده چرا باید اصلا بخواد به گروه برگرده؟
من هیون جونگ نیستم.توی فکرش هم نیستم اما یه چیز رو باید بگم.هیچ وقت...هیچ وقت فراموش نکنید.کیم هیون جونگ لیدریه که هیچ وقت مانعی برای دبل اس نشد.نذاشت مشکلات جسمیش برای گروه مشکلی بوجود بیاره.حتی واسه نقش پسران فراتراز گل باوجود اینکه بار اول خیلی ذوق داشت اما بخاطر دبل اس نمیخواست بپذیره تااینکه کمپانی خودش هیون رو میفرسته.هیون الان اوج شهرته...با گروه شهرتش بیشتر میشه.اگه فن میتینگ 30000 نفره برگزار کرده.با گروه میتونه میتینگ رو به پای میتینگ یون جونگ برسونه با آمار بالا 100000 نفر.
هیون جونگ روز ایکس کنسرت گفت که شایعات منفی رو باور نکنید.انگار که خودش میدونست فقط چندروز بعد خیلی از فن ها سرزنشش میکنن و انگشت اتهام رو به سمتش میگیرن.اون یه اطمینان بهمون داد پس بیاید جزو اون دسته ای باشید که به حرف لیدر اعتماد میکنن.

اونایی که میگن جونگ مین عملا خودش رو از دبل اس جدا کرده و دیگه اصلا علاقه ای به برگشت نداره.
یادتون باشه پارک جونگ مین کسی بود که معروف شدن از طریق بازیگری که علاقه اضلیش بود رو بخاطر دبل اس رها کرد.تنها کسی بود که همیشه میگفت هیچ وقت دبل اس رو رها نمیکنه.کسی که واقعا به اعضا عشق میورزید.پس یک لحظه فکرنکنیدبی دلیل چنین جایی ایستاده.

اونایی که میگن هیونگ جون به سولو علاقه داره.
آره.شاید اون اولش میگفت ولی از همون لحظه اول دلتنگ گروه بود.هیچ وقت اصراری برای منحل شدن گروه نکرد فقط از برادراش تبعیت کرد.هیچ کس نیست که تنهایی اون رو انکار کنه.هیچ کس دلتنگیش رو برای دبل اس اانکار نمیکنه.گریه هاش موقع خوندن آهنگای دبل اس فراموش نمیشه.

کسانی که میگن یونگ سنگ نسبت به گروه بی تفاوته و تازه خوششم اومده از جدایی.
فقط بهم بگین.تاامروز چه چیزی از این جدایی نصیبش شد که بخواد خوشحال هم بشه؟

کیو هم خرس مهربون کسی چیزی درموردش نگفت

و البته یه چیز دیگه هست بین طرفدار های شخصی پسرها گفته میشه.شرمنده ولی بیشتر بین طرفدارای هیون و جونگ مین هست.
اینکه میگن این دوتا بیشتر از همه از حدایی ضربه خوردن و بقیه مشکلی ندارن.این حرف نهایت بی انصافیه.همین کیو خودمون کم دلتنگ شد؟همین کیو نبود که اون اوایل به گفته خودش هنوز منتظر موند تا شاید گروه برگرده و حاضر نبود آلبوم سولو بده؟
همین هیونگ نیست که بارها و بارها دلتنگ گروه شده و تنهاییش روی استیج از همیشه بیشتر نمایانه؟روز تولدش رو یادتون رفته؟وقتی تنها روی استیج ایستاد با یه کیک ساده؟وقتی که میشد پشت شیطنت و لبخندش،توی عمق چشماش بغض رو خوند؟
و یونگ سنگ.یعنی واعا بعد این همه مدت نمیدونید این پسری نیست که احساسش رو نشون بده؟گریه کنه یا هرچیزی؟همین جدایی نیست که باعث شده نتونه به میل خودش بخونه.به میل خودش بالا بره؟همین یونگ سنگ نبود که توی یه برنامه گفت وقتی مردم بهش میگن گروه منحل شده و باید فراموشش کنی از درون قلبش میشکنه ولی نمیتونه چیزی بهشون بگه؟
هیچ کس انکار نمیکنه که هیون و جونگ مین هم سختی میکشن.چون واقعا در چهره و نگاهشون و رفتارشون واضحه...
به چشمای هیون نگاه کردید تا حالا؟
منظورم با دقته!
دیدید چقدر غم تو چشماش جمع شده؟این هیون همون هیونه دابل اسه؟؟؟همون هیونیه که با عشقش به اعضا نگاه میکرد؟
دیدید چقدر شکسته شده؟
اما اینکه فقط یه نفر رو به عنوان عضو ضربه دیده دونست کار اشتباهیه.
بدون توجه به علاقتون.مستقیما به تمام واقعیت نگاه کنید...

و البته اینکه گاهی ذهنیتی براتون پیش بیاد یا حرفی بزنید ضد یکی از اعضا یا هرچیزی اصلا مشکلی نداره.عادیه...تقصیر شما نیست و تقصیر خودشونه و ابهاماتی که بوجود آوردن.اما مهم اینه خودتون باهاش کنار بیاید و بازهم ذهنیتتون رو درست کنید.
منم مثل شمام...منم گاهی ناراحت میشم.حرفی میزنم.
پس شماهم سعی کنید.به عنوان یه تریپل اس باورشون کنید.حمایتشون کنید.
شاید این تنها راه باشه.

خب آخرین ملاقات دابل اس هم که روز 4 آبان ماه 1392 اتفاق افتاد و همه ی اعضا دور هم جمع شدن!
این چی رو نشون میده؟؟؟؟؟
که دابل اس برمیگرده!پس امیدتون رو از دست ندید

به عنوان یه تریپل اس همونطور که هیون جونگ روز ایکس کنسرت گفت"شایعات منفی رو باور نکنید" ، اشک های جونگ مین و هیونگ جون و کیو رو روز ایکس کنسرت فراموش نکنید و تلاشی که 5 سال تمام پسرها برای بالا بردن اسم دبل اس کردن رو پایمال نکنید.

و لطفا!!!!                     خواهشا!!!    به هیون چیزی نگید!!!
آخه چرا؟؟؟مگه چیکار کرده!شما که از قلبش خبر ندارید؟
فقط کافیه یه بار به چشماش نگاه کنید تا بفهمید که اونم دلش شکسته!
اونم دابل اس رو میخواد!اون هنوز لیدر دابل اس هستش!

پس دیگه نبینم جایی نوشته باشه ss401!!!

فقط و فقط ss501
همین هیون که انقدر بهش ظلم شده!فقط کافیه بشناسیدش اونوقته که میفهمید اون همه کار برای گروه کرد!
ولی کمپانی قدر هیون و کلا دابل اس رو ندونست!

در پایان بگم که نمیخوام قضاوت کنم.اینکه مقصر کیه.چه اتفاقی افتاده.وظیفم این بود تمام حرف هایی که زده شده و اتفاقاتی که افتاده رو یک جا جمع و بیان کنم.
تصمیم با خودتونه.اینکه چی رو بپذیرید.I will walk to the end with my SS501 members —Leader, Kim Hyun Joong

من تا آخر با اعضای گروهم خواهم بود

We have never said anything about SS501 disbanding.. we have not come up with any decisions yet, the people outside keep saying that we are going to disband.. but these are not said from our mouths! What if in the future we still attend events together? Release albums together? What will you think?” -Leader, Hyun Joong during Playful Kiss PressCon

ما هیچ وقت چیزی درمورد انحلال گروه نگفتیم....هنوز تصمیمی نگرفتیم.مردم اون بیرون مرتب میگن که ما منحل میشیم اما اینا از زبون ما گفته نشده.اگه یه موقعی باهم برنامه ای رو اجرا کردیم چی؟اگه باهم آلبوم منشتر کردیم چی؟اون موقع چه فکری میکنید؟

Although activities of SS501 have not yet been decided, would surely want to reunite again.” - Leader, Hyun Joong

باالینکه هیچ برنامه ای برای فعالیت دبل اس501 نیست اما ما مطمئنا یه روزی باهم خواهیم بود

“Thank you all the green peas who have continually stayed with us…..”  -Leader, Hyun Joong

ممنون از تمام  نخودسبزا بخواطر اینکه با ماموندن

Don’t trust in rumors, trust in the 5 of us.. — Leader, Kim Hyun Joong

به شایعات اعتماد نکنید.به ما 5 نفر اعتماد کنید.

My gratitude towards fans has always been sitting itself deep down there in my heart. -Leader, Hyun Joong

سپاسگزاریم از فن ها همیشه در عمق قلبم باقی میمونه

Don’t worry, just believe in SS501 and that’s enough - Leader, Hyun Joong

نگران نباشید.فقط به دبل اس اعتماد کنید و همین کافیه.
(الهی من قربونه هیون بشمممممم!میبینید؟؟؟میگه ما فن ها تو قلبش هستیم...قربونه قلبش)
If our hearts become one, we are one forever, right? - Prince, Young Saeng

اگه قلب هامون یکی باشه به این معنیه که تا ابد یکی هستیم.مگه نه؟

“I Remember Last year telling you guys we’d make that years ss501′s years. But even that’s not ’09 or ’10, that year will come” - Prince, Young Saeng
به یاد دارم که سال گذشته بهتون گفتم امسال سال دبل اس 501 هست.مهم نیست که چندسال دیگه ولی اون سال بالاخره میاد
“As much as you give us, I’ll try harder, Thankyou”   Prince, Young Saeng
تا زمانی که حمایتمون کنید به سختی تلاش میکنم.متشکرم.
(داداشیییییییییییییییییییییییی فداتشم)Have to stay together, can’t switch band, but you can have a boyfriend, have to get a boyfriend..!!! — Center, Kim Kyu Jong [SS501’ X-Concert]
باید باهم بمونیم.شما نباید گروه مورد علاقتون رو عوض کنید.ولی میتونین دوس پسر داشته باشید.باید داشته باشد
Remember that we said to grow old together? I will add one more! Grow old while smiling together!!! - Center, Kyu Jong
به یاد دارید که ما گفتیم باید باهم بزرگ شیم؟یه چیز دیگه اضافه میکنم.بزرگ شید درحالیکه باهم لبخند میزنیم
When we think of you who gave us so much support, we are really very thankful… —Center, Kim Kyu Jong
وقتی به شما که حمایتمون کردید فکر میکنیم واقعا متشکریم
Forever, we’ll always be together.. - Center, Kyu Jong [X-CONCERT]
تا ابد باهم خواهیم بود
(چشم مهربونممممممممم)

SS501 members is only doing solo activities and not disbanded,in future will also not be disbanded!” - Se.xy Cha.risma, Jung Min. Interview for Play Magazine
اعضای دبل اس 501فقط فعالیت های سولو انجام میدن ولی منحل نشدن.در آینده هم منحل نخواهد شد
My favorite word is SS501.. It is the biggest stronghold of my life…  —Se.xyCh.arisma, Park Jung Min
کلمه مورد علامه من دبل اس501 هست.این بزرگترین قلعه زندگی منه
The pillar of my live is SS501, so I love the word ‘SS501″ the best “ -Se.xyChar.isma, Park Jung Mi
ستون زندگی من دبل اس501 هست.پس من عاشق کلمه دبل اس501 هستم.
(فدای تو جونگییییییییییی)


I’m only carrying out solo activities, but I always believe that SS501 is my roots.” - Maknae Hyung Jun
من فقط فعالیت های سولو انجام میدم اما دبل اس501 رو باور دارم

For 5 years, 10 years, 50 years, our tears would not change. — Maknae, Kim Hyung Jun [SS501’s X-Concert]
تا 5 سال یا 10 سال و 50 سال بعد اشک هامون تغییری نخواهد کرد
We, SS501 will not go anywhere, will always be together with everyone till the day we die. - Maknae, Hyung Jun [X-CONCERT]
دبل اس501 هیچ جا نمیره و ما همیشه باهم خواهیم بود تا روزی که بمیریم
We will be together all the way until we become grandmothers and grandfathers. -Maknae, Hyung Jun
ما باهم خواهیم بود تا زمانی که مادربزرگ وپدر بزرگ بشیم
Like Shinhwa, we will pursue our personal dreams but always be part of SS501. -Maknae, Hyung Jun
مثل شین هوا ما فقط ارزوهای شخصیمون رو انجام میدیم ام همیشه عضوی از دبل اس501 خواهیم بود.


That we always can get along as5 members, is the the happiest thing, I think” -Maknae, Hyung Jun
به نظرم خوشایند ترین چیز اینه که بتونیم 5 نفری باهم باشیم.

(100درصد داداش کوچولوی نازممممممممممم)شنبه 12 اردیبهشت 1394 06:06 ب.ظ
واقعا نوشته هاتون عالی بود من که اشکم در اومد لطفا اخبار جدید ترو هم بزارین خواهش میشه ما یه تریپل اس واقعییییییییی هستیییم همتونو دوس داریم
شنبه 12 اردیبهشت 1394 06:06 ب.ظ
واقعا نوشته هاتون عالی بود من که اشکم در اومد لطفا اخبار جدید ترو هم بزارین خواهش میشه ما یه تریپل اس واقعییییییییی هستیییم همتونو دوس داریم
کارا
جمعه 28 شهریور 1393 01:43 ب.ظ
قطعا.ولی همیشه برای من جای غم و افسوس بود که نمیتونم ازنزدیک ببینمشون.بعضی اوقات انقدر از این موضوع ناراحت میشم که میگم کاشکی هیچ وقت با این گروه اشنا نمیشدم!خب بالاخره برای هممون سخته که یکی رو دوست داشته باشیم اما همیشه باید توی کامپیوتر ببینیمش و فقط توی رویا باهاش باشیم!
پاسخ کیم ستاره : اره.خیلی.سخته.آجیییییییییییییی
کارا
جمعه 28 شهریور 1393 12:50 ب.ظ
اونی جون من که به هیون بی احترامی نکردم خب منم خیلی دوسش دارم!ببین اصلا من از کسی اسم بردم!ناراحت شدی؟جوابی که دادی اصلا معلوم نبود چی بود میشه یه بار دیگه بگی؟
پاسخ کیم ستاره : منظوری.نداشتم.فداتشم
میگم.یعنییییییییییییی.متکه.اینهمه.هیونو.دوس.داریم.هیونم.متقابلا.طرفداراشو.دوس.دارهههههههههه
کارا
جمعه 28 شهریور 1393 11:12 ق.ظ
ستاره جون نگران نباش درست میشه!ببین حالا من یه سوال دارم و اون این که ما اون قدر که به فکر اون ها هستیم اون ها هم به فکر ما هستن؟از حرفم ناراحت نشید چون واقعا فکرم رو مشغول کرده!میشه دو احتمال داد یکی این که {اره به فکر ما هستن}ویکی دیکه{دارن از اینکه مارو اینجوری جذب کردن به ما میخندند}!قبل از عصبانی شدن خوب فکر کنید!من هم دابل اس رو خیلی دوست دارم و همه ازشون حمایت کردم اما مدت هاست این موضوع من و ازار میده!باورتون میشه من با کیو صحبت کردم!!!قسم میخورم!پس من رو یه مخالف فرز نکنید!خب این هم سوال من بود!به هر حال ممنون.
پاسخ کیم ستاره : انشا.......
شوال.توب.جاودرست.بودعزیزم.ولیییییییییییییییی.حداقل.دابل.اسو.بخصوص.هیون.احترام.خاصی.برا.طرفداراش.میزارهههههههه.گلمممممممممممممم
دختران تریپل اسی
سه شنبه 20 خرداد 1393 02:32 ب.ظ
اونیییییییییی نمی دونم چرا از چشام آب می آد واقعا تحت تاثیر حرفات قرار گرفتیم ماخیلی خوش حالیم که می بینیم داداشامون همچین فنایی دارن
امید واریم گروه خیلی زود برگرده و امید واریم حسودایی که چشم دیدن خوش بختی داداشامو ندارن بترکن
ما هممون به عنوان یه تریپل اسی از کل اعضای گروه همایت می کنیم و هممون پشتشون وایمیستیم
من(هیلا)،پارمیدا،عسل،آیسا،افسانه
دابل اس هیچ وقت تنها نمی مونه......هیچ وقت فایتینگ
پاسخ binam-_- : وای دختراااااااااااااااااااااااااااااااااااا
واقعا خوشحالم که دابل فن هایی مثله شماها دارهههههههههههههههه
دقیقااااااااااااا....فایتییییییینگ
ستاره
دوشنبه 12 خرداد 1393 03:40 ب.ظ
الهیییییییییییییییییییی فداییییییییییییییییییی لیدرم بشم مننننننننننننننننننننن
مرسیییییییییییییییییی فدایی
پاسخ binam-_- : خواهش میکنم عزیز دلمممممم...قربونهه بهترین لیدر دنیا
Atefeh
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 02:05 ق.ظ
منم این که میگفت من 401 قبول داره رو دیدم اما نشد بزنم تو پرش. حیف این لیدر من هنوز یه سال نیست که باهاشون آشنا شدم. اون کنسرت که پای هیون شکست طفلک چجوری بقیه کنسرت و بخاطر گروه و طرفداراشون اجرا کرد. دابل اس فقط با این پنج تا دابل اس نه کمتر نه بیشتر.
Atefeh
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 02:05 ق.ظ
منم این که میگفت من 401 قبول داره رو دیدم اما نشد بزنم تو پرش. حیف این لیدر من هنوز یه سال نیست که باهاشون آشنا شدم. اون کنسرت که پای هیون شکست طفلک چجوری بقیه کنسرت و بخاطر گروه و طرفداراشون اجرا کرد. دابل اس فقط با این پنج تا دابل اس نه کمتر نه بیشتر.
پاسخ binam-_- : آره من فداش بشم خیلی جاهای دیگه هم بود که حالش خوب نبود ولی کار دوستاشو خرای نکرد...
میدونی خودش به تنهایی چقدر برای ویدئو لاو لایک دیس خرج کرد؟
خییییییییییلی
ShiMa 93
شنبه 27 اردیبهشت 1393 01:18 ب.ظ
نمیدونم چ کسی این حرفو زده ولی بهتره از ترپیل اسی بودن کناره گیری کنه
پاسخ binam-_- : آره واقعا!
ShiMa 93
شنبه 27 اردیبهشت 1393 01:18 ب.ظ
کی گفته هیون نباید لیدر باشه؟؟؟
بنظر من فقط هیونه که لیاقت لیدر بودن رو داره
پاسخ binam-_- : به نظر منم همینطوره عزیزم...هیون بهترین لیدر بینه تمامه لیدر های دیگه هستش فداشششش
sister
پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 05:40 ب.ظ
راستی عکسی که از هیون گذاشتی خیلی خوشمله ببخشید فکر کنم تو نظر قبلی ادرس اون وبمو گذاشتم اینجا بیا
پاسخ binam-_- : باشه گلم اومدم...
چشمات قشنگ میبینه دخی
sister
پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 05:38 ب.ظ
سلام عزیزم خوبی چند وقت نبودم نتم خراب بود چه خبر راستی یه اپ کوچیک کردم دوست داری بیا
پاسخ binam-_- : سلام آجی...این چه حرفیه؟
اشکالی نداره....اومدم عزیزم
خاطره
پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 03:49 ب.ظ
امیدوارم تو امتحاناتت موفق باشی عزیزم حالا گریه نکن راستی به هیون گفتی میخوای درستو ادامه بدی
پاسخ binam-_- : مرسی گلم...
آره بهش گفتم...گفته با ادامه تحصیلم مشگلی ندارهشوهرم روشن فکره
خاطره
پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 03:47 ب.ظ
ماشالله چه اعتماد به سقفی داری تو به خاطره همینه که ازت خوشم میاد جیگر
پاسخ binam-_- : بله عزییییییییییزم!
.
تو آجی گلمی خطی جون...
ترانه
پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 12:38 ب.ظ
آره من خوبم آجیییییییییی تو چی؟؟؟
پاسخ binam-_- : مرسی عسلم خوبم
ترانه
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 09:58 ب.ظ
اونیم بیا آپم
پاسخ binam-_- : اومدم ترانه گلی
خاطره
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 05:38 ب.ظ
میگم خواهر کوچیکه چرا انقدر حرص میخوری ؟ خوب نیست چین و چوروک تو صورتت میفته اونوقت هیون دیگه نمیپسندتت میگه همسرم پیره حالا از من گفتن بودخودت میدونی
شاید عصری دوباره بیام پیشت
پاسخ binam-_- : چشمممممممممممم مرسی از راهنمایی خوبت خواهر بزرگه...به حرفت گوش میکنم
ولی هیون منو همه جوره قبولم داره عزیز دل
الانم پیشمه داره رو آلبوم جدیدش به اسمه سان کار میکنه...
فدات شم باشه.بای
خاطره
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 05:35 ب.ظ
ببخشید شیرین جون من باید برم فقط اومدم خودی نشون بدم برم بعدا نگی خاطره رفت حاجی حاجی مکه
پاسخ binam-_- : ببخشم؟
این چه حرفیه عزیزم راحت باش ممنون که بهم سر میزنی آجی
خاطره
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 05:33 ب.ظ
بابا قلب لیدرو کسی درک نکرد تو حلقم
پاسخ binam-_- : چرا تو حلقت؟؟؟؟؟؟؟؟
همش هیون رو اذیت میکنن
خاطره
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 05:30 ب.ظ
سلام خوبی خوبی خوبی؟
چطوری خواهر کوچیکه؟ امتحاناتت شروع شده یا نه؟
پاسخ binam-_- : سلام خوشگلم مرسی تو خوبی خواهر بزرگه؟
بلهههههههه
امتحانام از هفته پیش شروع شده عزیزم
shaqayeq ELF
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 12:09 ق.ظ
سلام گلم آپم
پاسخ binam-_- : سلام گلم اومدممممممممممممممم
ailinღyoungi
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 03:50 ب.ظ
سلام عزیزم هستی؟؟
پاسخ binam-_- : سلام گلم الان هستم خوبی؟
eli
یکشنبه 21 اردیبهشت 1393 02:57 ب.ظ
با کلمه به کلمه این متن گریه کردم....
من واقعا امیدم رو از دست داده بودم....
فکر میکردم خودشون نخواستن باهم باشن...
نمیدونم.....
پاسخ binam-_- : الی جووووووون....اونا مگه میشه همو نخوان؟
بقیه نزاشتن که باهم باشن
خاطره
یکشنبه 21 اردیبهشت 1393 02:15 ب.ظ
سلام خواهر کوچیکه...
منم دلم برات تنگ شده
ببخشید شرمنده سرم یه مقدار شلوغ بوده و کمی حال نداشتم
ممنون مرسی، شما خوبی عزیزم؟

پاسخ binam-_- : سلام عشقم خوبی؟
دلم برات تنگ شده بوووووووود
اشکالی نداره عزیزم الان که اومدی برام یه دنیا ارزش داره
hasti
شنبه 20 اردیبهشت 1393 07:31 ب.ظ
آجی بازم دیر کردم ببخشیدالهی فدات شم آجی دستت درد نکنه منو متحول و امیدوار کرد!!یه تیکه هاییشو با صدای بلند میخوندم و افتخار میکردم که تریپل اسم...فایتینگ
پاسخ binam-_- : اشکالی نداره هستی جون
فدات بشم قابلت رو نداشت اصلا
shaqayeq ELF
شنبه 20 اردیبهشت 1393 05:11 ب.ظ
سلام عزیزم خوبی؟دیروز آپ کردم وقت نشد خبرت کنم بدو بیا گلم
پاسخ binam-_- : سلام عشقم اومدیممممممممممم
ساتین
شنبه 20 اردیبهشت 1393 01:10 ب.ظ
سلام گلم لینکی اما هنوز قطعی نشده میره سربازی یا نه
پاسخ binam-_- : سلام عشقم فدات...شما هم لینک میشی
Fatemeh
شنبه 20 اردیبهشت 1393 10:55 ق.ظ
آپمممممممممممممممم
پاسخ binam-_- : اومدمممممممممممممم
ساینا
جمعه 19 اردیبهشت 1393 09:57 ب.ظ
سلام عزیزم
با لشکر اومدم
گفتم که حالا با بچه ها باهمیم یه حالی بدم
همه بهت سلام دارن..
همه بچه ها باهم:جورابای جونگ
الان بقیه میان با این سرو صدایی که راه انداختیم مارو ترور میکنن
پاسخ binam-_- : سلام ساینا جوووووووووووون ممنون که با لشکرت اومدی عزیییییییییییز دلمممممممم
شما هم به همه سلام منو برسون آجو
...
آره من میگم چقدر اینجا سرو صداست؟؟؟؟؟؟؟
خیلی خوش اومدییییییییییییییین
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30